Nasi specjaliści do Państwa dyspozycji.

Tutaj znajdą Państwo osobę kontaktową dla każdego zagadnienia:

Olsztyn // Polska

Schwarte-Milfor Sp. z o.o.

Al. Obrońców Tobruku 3A
10-092 Olsztyn
tel. +48 895221802
fax +48 895276887
e-mail: biuro@schwarte-group.com

Członek Zarządu
Dirk Then
Handy +49 1752462091
E-Mail: dirk.then@arba-processing.com

Członek Zarządu / Dyrektor Sprzedaży
Albert Wawrzyniak
tel. +48 895221804
e-mail: a.wawrzyniak@schwarte-group.com
 
Przemysł mleczarski / Europa Zachodnia
Markus Lunkenbein
tel. +49 (0) 56437097085
Handy +49 (0) 1722095930
e-mail: markus.lunkenbein@arba-processing.com

 

Jochen Südhoff
tel. +49 (0) 25634009270
Handy +49 (0) 1728980894
e-mail: jochen.suedhoff@arba-processing.com
 
Przemysł spożywczy / Polska, Europa Wschodnia i Zachodnia, Rosja
Alicja Matuszewicz
tel. +48 895221810
Handy +48 695422457
e-mail: a.matuszewicz@schwarte-group.com

Zbigniew Szeląg
tel. +48 895221875
Handy +48 605961139
e-mail: z.szelag@schwarte-group.com
 
Przemysł mleczarski / Polska
Grzegorz Gutowski
tel. +48 895221855
Handy +48 695422465
e-mail: g.gutowski@schwarte-group.com
 
Przemysł farmaceutyczny / kosmetyczny, browary / Polska
Artur Stolarczyk
tel. +48 895221843
Handy +48 695422456
e-mail: a.stolarczyk@schwarte-group.com

Przemysł farmaceutyczny / chemiczny / Europa Zachodnia
Jennifer Fiedler
Handy +49 (0) 1742483704
e-mail: jennifer.fiedler@arba-processing.com

Sprzedaż dennic, przemysł chemiczny
Joanna Konopnicka
tel. +48 895221837 
Handy +48 605444138
e-mail: j.konopnicka@schwarte-group.com

Zaopatrzenie
Mariusz Bunda
tel. +48 895221813
Handy +48 695422551
e-mail: m.bunda@schwarte-group.com
 
Konstrukcja
Krzysztof Dziczek
tel. +48 895221821
e-mail: k.dziczek@schwarte-group.com

Transport, logistyka
Grzegorz Neumann
tel. +48 895221838
Handy +48 695351501
e-mail: g.neumann@schwarte-group.com
 
Serwis
Mariusz Chrostowski
tel. +48 895221811
Handy +48 695422449
e-mail: m.chrostowski@schwarte-group.com